+370 686 45666kelioiliuzija@gmail.com

Vairuotojų mokymo centras "Kelio iliuzija"

Vairuotojų mokymo centras - Kelio iliuzija

Vairuotojų mokymo centras "Kelio iliuzija" ruošia motociklo, automobilio, sunkvežimio, sunkvežimio su priekaba, autobuso vairavimo kursus ir C, CE, D kategorijų vairuotojų pradinės / periodinės profesinės kvalifikacijos ("95 kodas") mokymą.

"A1, A2, A, B, BE, C, CE, D" ir "95 kodas" kategorijos transporto priemonių vairuotojų rengimo programą. Paruoštas teorinis mokymo kursas, derinamas su unikalia praktinio vairavimo mokymo metodika, orientuota į visus, turinčius skirtingus pradinius vairavimo įgūdžius, padeda ne tik sėkmingai išlaikyti egzaminus VĮ "Regitra", bet ir įgyti stabilius saugaus automobilio vairavimo įgūdžius.

"Kelio iliuzija"– saugaus vairavimo mokykla. 

Renkantis vairavimo mokyklą Lietuvoje, svarbu suvokti galutinį mokymosi tikslą: arba vairuotojo pažymėjimo gavimas, arba stabilių pradinių vairavimo įgūdžių įgijimas, leidžiantis išlaikyti egzaminą VĮ "Regitra" ir gauti vairuotojo pažymėjimą. Vairuotojų mokymo centras "Kelio iliuzija" – tai pradinė pakopa mokantis vairuoti bet kurią transporto priemonę, toliau seka vairavimo įgūdžių tobulinimas. Vairuotojų mokymo centras suteikia savarankiškam vairavimui be avarijų reikalingas žinias ir įgūdžius. Tolimesnis mokymasis numato vairavimo mokykloje įgytų įgūdžių tobulinimą saugaus ir ekstremalaus vairavimo kursuose. Vairuotojų mokymo centras "Kelio iliuzija" – tai visas automobilio vairavimo mokymo paslaugų sąrašas: pradedant nuo pirmą kartą sėdusiųjų prie vairo ir baigiant paruošimu dalyvavimui automobilių lenktynėms.

Teorijos dėstytojai: Mūsų dėstytojų patirtis ir darbo stažas, susijęs su įstatymų pagrindais kelių eismo srityje buvo pelnytai įvertintas vairuotojų mokymo centro "Kelio iliuzija" mokinių.

Vairavimo instruktoriai: Tai kokybiško mokymosi vairuoti pagrindas. Visi vairuotojų mokymo centro instruktoriai turi pažymėjimus, patvirtinančius gamybinio vairavimo mokymo meistro statusą, dalyvauja planiniuose peratestavimuose ir yra atidžiai stebimi vairavimo mokyklos administracijos. Vairuotojų mokymo centro instruktorių vairavimo mokymo patirtis garantuoja individualų požiūrį į kiekvieną abiturientą ir reikiamų vairavimo įgūdžių įgijimą.

Vairavimo automobiliai: Visi mokymui naudojami mokyklos automobiliai yra nauji su kondicionieriumi, turi papildomus pedalus ir atitinkami pagal VĮ "Regitra" reikalavimus.

Mokymo programos: Vairavimo mokyklos mokymo programos sukurtos atsižvelgiant į kiekvieno kursų dalyvio pradinius įgūdžius ir skiriasi vairavimo valandų kiekiu. Mokymosi laikotarpis, nepriklausomai nuo pasirinktos programos, trunka apie 1 mėnesį. Teorijos užsiėmimai vyksta vakarais. Praktinio vairavimo užsiėmimų laikas parenkamas atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus. Galimas teorinis ir praktinis vairavimo mokymas individualia tvarka (mokymas organizuojamas atsižvelgiant tik į Jūsų pageidavimus ir galimybes).

Mokymų kaina: reali mokymų kaina 100% atitinka tinklapyje nurodytą sumą. Nėra jokių paslėptų mokesčių ir papildomų rinkliavų. Visa informacija yra viešai prieinama ir suprantama kiekvienam, norinčiam pradėti mokytis. 

 Kodėl mūsų vairavimo mokykla?

 • Daug naudingos informacijos turinti mokymo bazė.
 • Dažniausiai mūsų vairavimo mokykla renkasi pagal baigusių mokinių rekomendacijas.
 • Mokymui naudojamos naujausios technologijos (multimedija, video, plakatai ir t.t.).
 • Vairuoti mokome su naujomis transporto priemonėmis su kondicionieriumi kaip ir VĮ "Regitra" .
 • Praktikos mokymas vykdomas vairuotojų mokymo aikštelėse įrengtose Vilniuje Lentvario g. (šalia VĮ "Regitra").
 • Profesionalūs teorijos dėstytojai ir vairavimo instruktoriai visada padės;
 • Teoriniai mokymai (testai lietuvių ir rusų kalba) su naujausia 2020 KET programa.
 • Vairuosime pagal Jūsų poreikį aikštelėje ir mieste (Regitros maršrutais).
 • Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai vyksta lietuvių ir rusų kalbomis.
 • Kompiuterių klasės įrengtos pagal paskutines technologijas (visi kompiuteriai su LCD monitoriais kurie nepažeidžia Jūsų akių!).
 • Paskaitų laikas koreguojamas priklausomai nuo grupės pageidavimo.
 • Vairavimo (praktikos) pamokų pradžia mokiniui palankiu laiku ir jam patogioje vietoje.
 • Galima tobulinti vairavimo įgūdžius (jau turintiems vairuotojų pažymėjimus).
 • NEMOKAMAI  - gaunate KET kodą su kurio galite spręsti KET testus namuose (reikalingas interneto ryšys).
 • NEMOKAMAI - dėstytojų konsultacijos.
 • NEMOKAMI - užsiėmimai kompiuterinėje klasėje be laiko apribojimų.
 • Skiriamas individualus dėmesys kiekvienam mokiniui, žinių įsisavinimui pagerinti.
 • Lanksčios apmokėjimo sąlygos už suteiktas mokymosi paslaugas.
 • Už vairavimo kursus galite mokėti grynais, dalimis, pavedimu, taip pat bendradarbiaujame su LIZINGO kompanijomis.
 • Rengiami pirmosios med. pagalbos  ir medicininės apžiūros kursai būsimiems vairuotojams (už papildomą mokestį).
 • NEMOKAMAI kava / arbata. 

Atsiliepimai

Teorijos mokytojas - nerealus. Nereikėjo net KET knygutės atsiversti, o teorijos egzaminą išlaikiau iš pirmo karto. Taip pat ir instruktorius Stanislovas visada padeda, pataria. Tikrai rekomenduoju šią mokyklą!

Daugiau atsiliepimų ›

Registracija

Norėdami užsiregistruoti į vairavimo kursus užpildykite šią formą.

Registruojantiems internetu galioja akcija.
Siųsti užklausą